Na Парижі

На Вінниччині за вихідні оштрафували 35 підприємців

Новини Вінниці / На Вінниччині за вихідні оштрафували 35 підприємців
Впродовж минулих вихідних на Вінниччині поліцейські задокументували 184 адміністративних правопорушення щодо карантинних обмежень для попередження масового поширення COVID-19. На всіх порушників складено протоколи.

Впродовж минулих вихідних на Вінниччині поліцейські задокументували 184 адміністративних правопорушення щодо карантинних обмежень для попередження масового поширення COVID-19. На всіх порушників складено протоколи.

Як зазначають у патрульній поліції області, рейдові групи поліції працювали в усіх районах та містах, перевіряли дотримання власниками розважальних та торговельних закладів, а також водіями транспортних засобів встановлених обмежень щодо режиму діяльності.

За словами т.в.о. заступника начальника ГУНП у Вінницькій області Ігоря Волокітенка, впродовж минулих вихідних на порушників складено 184 адміністративних протоколи, передбачених ст. 44-3 КУпАП.

Зокрема, задокументовано 35 правопорушень, передбачених ч.1 цієї статті, які стосувалися порушення карантинних вимог з боку суб’єктів господарювання і 149, передбачених ч.2 цієї статті – порушення носіння засобів індивідуального захисту.

У поліції нагадують, що порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм відповідно до ч.1 ст.44-3 КУпАП тягне за собою накладення штрафу на громадян від 17 до 34 тисяч грн і на посадових осіб - від 34 до 170 тис грн.

Згідно ч.2 ст.44-3 КУпАП за перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно громадянам загрожує накладення штрафу у розмірі від 170 до 255 грн.

Превентивна робота поліції щодо нагляду за дотриманням карантинних обмежень проводиться постійно, від початку запровадження карантину на території держави. Головний акцент поліцейські роблять на роз’ясненні вимог законодавства населенню та необхідності дотримання санітарних обмежень. У разі, коли громадяни не реагують на зауваження поліції та не усувають допущені порушення – поліцейські застосовують заходи адміністративного впливу. З початку запровадження карантину поліцейські склали понад 2 тисячі адміністративних протоколів на порушників.

Між тим, вінницькі підприємці продовжують організовувати акції протесту проти введення карантину вихідного дня та обов’язкового використання касових апаратів. У понеділок, 23 листопада, близько двохсот людей зібралося на площі Незалежності, аби висловити свою незгоду із діями центральної влади.  

Сподобалася стаття? Розкажи про неї