Na Парижі

На Вінниччині вручено повідомлення про підозру начальнику відділу освіти

Новини Вінниці / На Вінниччині вручено повідомлення про підозру начальнику відділу освіти
Могилів-Подільською місцевою прокуратурою Вінницької області внесено відомості до ЄРДР відносно посадових осіб відділу освіти РДА за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України. Чиновницю з вінниччини вважають причетною до закупівлі шкільного обладнання, яке не відповідає вимогам, і за значно вищою ціною.

Могилів-Подільською місцевою прокуратурою Вінницької області внесено відомості до ЄРДР відносно посадових осіб відділу освіти РДА за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого  ч. 2 ст. 364 КК України. Чиновницю з Вінниччини вважають причетною до закупівлі шкільного обладнання, яке не відповідає вимогам, і за значно вищою ціною.

Як зазначають у пресслужбі прокуратури Вінницької області, встановлено, що начальник відділу освіти райдержадміністрації, з метою уникнення процедури відкритих торгів та застосування Закону України «Про публічні закупівлі», здійснила поділ предмету закупівлі – комплекту шкільних меблів на частини, при цьому, предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника значно відрізняються від вимог, що були визначені відділом освіти у тендерній документації.

Разом з тим, чиновниця здійснила закупівлю шкільних парт та стільців, які не відповідають «Вимогам до шкільних меблів Нової Української школи» та за значно завищеною ціною. Внаслідок державі заподіяно збитків на загальну суму майже 400 тис. гривень.

Начальнику відділу освіти районної державної адміністрації оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого  ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем, тобто умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для іншої фізичної особи використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки).

Сподобалася стаття? Розкажи про неї