Na Парижі

На Вінниччині «відшукали» масло, яке не відповідає стандартам якості

Новини Вінниці / На Вінниччині «відшукали» масло, яке не відповідає стандартам якості
На Вінниччині «відшукали» масло, яке не відповідає стандартам якості. Держпродспоживслужба перевіряє ще вершкове мало виготовлене у Білорусі та розфасоване в Україні на відповідність стандартам. Поки продукт перевірятимуть, продавців просять утриматись від його реалізації.

ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області перевіряє вершкове мало, що виготовлене у Білорусі та розфасоване в Україні, на відповідність стандартам. Поки продукт проходить дослідження, продавців просять утриматись від його реалізації.

Про це йдеться на сайті Жмеринської РДА.

«Згідно листа Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області СЗ -4.1/2311/20 від 09.11.2020 рок, повідомляємо, що при здійсненні заходів державного контролю в сфері безпечності харчових продуктів спеціалістами Козятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області у зв’язку з підозрою на фальсифікацію молочної продукції, відібрано зразок масла фасованого солодковершкового «Белорусское» 72,5% СТБ 1890-2008.

Відповідно маркування даний харчовий продукт виготовлено в Республіці Білорусь та розфасовано 16.10.2020 ТОВ «Деснянський маслозавод» (вул. І.Франка, 46, смт Десна, Чернігівська область), яке за результатами дослідження Вінницької регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби (експертний висновок від 04.11.2020р. № 006802) не відповідає параметрам ДСТУ ISO 17678:2016, а саме: сумарна масова частка тригліцеридів не є в межах норми, що являється невідповідністю», - йдеться в інформації.

Фахівці також просять продавців, що здійснюють обіг харчових продуктів в разі виявлення даної продукції припинити її реалізацію та повідомляти Жмеринське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області по телефону (04332) 5-07-96.

Нагадаємо, що Антимонопольний комітет оштрафував підприємство, яке виготовляло вершокове масло.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї