Na Парижі

На Вінниччині відкрили перший глемпінг

Новини Вінниці / На Вінниччині відкрили перший глемпінг
Наприкінці липня на Вінниччині з’явився перший глемпінг. Це формат відпочинку на природі, але зі зручностями: сафарі-тентом замість намету, ліжком, душем, гарячою водою, холодильником та іншими благами цивілізації. Саме за можливість проводити дозвілля в комфортних умовах «глемпінг» ще називають «гламурним» кемпінгом.

Про це повідомляє департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міськради.  

В Україні такий вид відпочинку широко представлений у західних регіонах та на берегах Дніпра, а в Європі і США й поготів. Та на Вінниччині глемпінг став новинкою туристичного сезону 2022 року.

Релакс-локація розташована у мальовничій місцині поблизу затопленого кар’єру в селі Могилівка (за 25 км від Вінниці), і називається «Голубе озеро».

Це 10 комфортних наметів (глемпів) з двоспальним ліжком, холодильником, полицями для речей, набором посуду, рушниками й розетками. Поруч кожного намета облаштована тераса з садовими меблями і зона барбекю. Є освітлення всередині та зовні. Всюди безкоштовний Wi-Fi. А загальний санітарний модуль містить душ з гарячою водою, туалети, умивальники та мийки для посуду.

Відвідувачі можуть відпочивати на території глемпінгу, влаштовувати піші прогулянки, або ж засмагати на пляжі неподалік. Також в радіусі 8 км доступні цікаві об’єкти – костел у Гнівані, залишки Черленківського замку, старовинний храм у Демидівці, садиба фон Мекків та сакральні споруди у Браїлові. Є можливість сплавлятися Південним Бугом від Гнівані.

«Ми відкриті для всіх. Поки що були переважно молоді сім’ї віком 25-45 років, з дітьми, навіть з домашніми тваринами. Ще наші друзі приїжджали, айтішники, працювали і відпочивали. Єдине, що кажуть: на такій локації важко працювати – хочеться більше відпочивати», – розповів співзасновник глемпінгу Андрій Рибачок.

Дістатися до Могилівського кар’єру з Вінниці можна дорогою Т0216 (Гніванське шосе), приміськими поїздами в напрямку Жмеринки та автобусами, що відправляються від зуп. «Електромережа». Глемпінг розташований на пішохідному та велосипедному маршруті Camino Podolico, який запущений торік між Вінницею і Кам’янцем-Подільським. Тож у майбутньому пілігрими й мандрівники зможуть там зупинятись і відпочивати на природі з комфортом.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї