Na Парижі

На Вінниччині священики МП захопили храм: черговий конфлікт після нібито порозуміння громад (ФОТО)

Новини Вінниці / На Вінниччині священики МП захопили храм: черговий конфлікт після нібито порозуміння громад (ФОТО)
Вранці 12 січня у селі Велика Кісниця Ямпільського району Вінниччини п’ятеро чоловіків, які назвали себе монахами УПЦ МП, заблокували вхід до місцевого храму. Через це виник конфлікт із вірянами ПЦУ і священником, адже саме їхній громаді належить приміщення. На місце викликали поліцію, яка спостерігала за тим, аби сторони не порушували громадський порядок.

Вранці 12 січня у селі Велика Кісниця Ямпільського району Вінниччини п’ятеро чоловіків, які назвали себе монахами УПЦ МП, заблокували вхід до місцевого храму. Через це виник конфлікт із вірянами ПЦУ і священиком, адже саме їхній громаді належить приміщення. На місце викликали поліцію, яка спостерігала за тим, аби сторони не порушували громадський порядок.

Як пояснив NaПарижі начальник управління релігій та національностей Вінницької ОДА Ігор Салецький, за рішенням Вінницького міськсуду сільський храм належить громаді ПЦУ. Але оскільки у Великій Кісниці є невеличка громада УПЦ (МП), то обидва священики вирішили разом правити служби.

Одного разу саме так і було…  Нібито православні примирились. Але порозуміння виявилося не тривалим. Із Могилів-Подільської єпархії УПЦ МП до села надіслали чоловіків, які і представлялися монахами. У неділю вони заблокували вхід до церкви, коли віряни ПЦУ прийшли на службу.

Це спричинило конфлікт із селянами. Людей обурила підступність представників Московського патріархату. Вони викликали поліцію та надали правоохоронцям підтверджуючі документи на храм. У свою чергу поліціанти лише спостерігали за подіями, не втручаючись.

Фото з Facebook  

Новини Вінниці / На Вінниччині священики МП захопили храм: черговий конфлікт після нібито порозуміння громад (ФОТО)Новини Вінниці / На Вінниччині священики МП захопили храм: черговий конфлікт після нібито порозуміння громад (ФОТО)Новини Вінниці / На Вінниччині священики МП захопили храм: черговий конфлікт після нібито порозуміння громад (ФОТО)
Сподобалася стаття? Розкажи про неї