Na Парижі

На Вінниччині пройшов ювілейний МіжНародний ВІННИЦіЯнський фестиваль комедійного та пародійного кіно

Новини Вінниці / На Вінниччині пройшов ювілейний МіжНародний ВІННИЦіЯнський фестиваль комедійного та пародійного кіно
На XV МіжНародному ВІННИЦіЯнському фестивалі комедійного та пародійного кіно, темою якого стало відзначення 25-річчя «Шоу довгоносиків» - першого україномовного гумористичного серіалу, завітали старі та нові зіркові друзі.

На XV МіжНародному ВІННИЦіЯнському фестивалі комедійного та пародійного кіно, темою якого стало відзначення 25-річчя «Шоу довгоносиків» - першого україномовного гумористичного серіалу, завітали старі та нові зіркові друзі.

Як повідомили на сайті Вінницької міської ради, вчора, 10 вересня, вінницький міський голова Сергій Моргунов вручив спеціальні відзнаки до ювілею шоу незмінній команді яскравого серіалу «Шоу довгоносиків» - акторам Віктору Андрієнко, Василю Бендасу та Валентину Опалєву. Також визначили переможців ВІННИЦіЯнського фестивалю у вже традиційних чотирьох номінаціях. І «Золоті летючі слони» вкотре розлетілися у різні куточки світу.

15-й рік поспіль у Вінниці до Дня міста проводиться церемонія нагородження переможців ВІННИЦіЯнського кінофестивалю. Це свято гумору та сатири, яке щороку збирає сотні вінничан. Зірковими гостями фесту цьогоріч стали давні друзі Вінниці: улюблені багатьма поколіннями актори «Шоу довгоносиків»; відомі «одеські джентльмени» Олег Філімонов та Ян Левінзон, а також режисер і актор Дніпровського міського театру «КВН ДГУ» Євген Чепурняк. А у складі зіркових «новачків» церемонії були автор текстів пісень до мультфільму «Острів скарбів» Аркадій Гарцман; дует «Володимир і Великий» із «Вар'яти шоу»; український співак та музикант Лесик; колишній актор комік-трупи «Маски» Юрій Стицьковський та ще один відомий одесит – кіноактор Дмитро Шевченко.

«Вінничани та гості нашого міста уже не перший рік розпочинають святкувати День міста з ВІННИЦіЯнського фестивалю. І вже сьогодні починають отримувати масу позитивних емоцій. Якщо говорити про зіркову команду наших гостей, то хочу сказати, що 15 років команда Євгена Майданика (координатор проєкту ВІННИЦІЯнський фестиваль комедійного і пародійного кіно) достатньо серйозно працювала, щоб цей фестиваль став родзинкою міста Вінниці. Знаково, що цього року відзначаємо 25 років «Шоу довгоносиків». Приємно, що у акторів не пропадає і сьогодні почуття гумору, хоча шоу уже давно не йде по телевізору. Дякуємо вам за позитивні емоції, які ви даєте усім українцям.  Сьогодні від Вінниці та вінничан ми вирішили вам презентувати спеціальні відзнаки.  Це, звісно, не з Венеції маски, з а Вінниці, у поєднанні з образом довгоносиків. Бажаю усім гарного настрою та позитивних емоцій», -  привітав усіх присутніх Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Цього року на конкурс надійшли роботи з Німеччини, Франції, США, Канади, Румунії та інших країн. У номінації «Анімація» перемогли короткометражний мультфільм «Dustin» виробництва компанії Nuremberg Institute Of Technology (Німеччина) та мультик про закоханого хом'ячка, - «Bob, a race around the globe», - компанії Filmakademie Baden (Німеччина). У номінація «Реклама» перемога дісталася компанії «REMA 1000» із роликом «Розумний будинок» (Норвегія) та маркетингова реклама кроссовера «KIA» (США). Найкращими відеокліпами журі визнало українців: групу Dead Blonde із роботою «Хлопець на дев'ятці», яка зробила пародію на компанію «Чоткий Production», а також «Жіночий Квартал» із пародією на кліп співачки NK – «ELEFANTE».  Пальму першості у номінації «Short, побери!» розділили між собою роботи продакшн Blake Ridder (Великобританія) із роликом «Tesla Car Thieves» та короткометражний фільм «Дантист» у жанрі вестерн від Michael Brian Rawlins Films (США).

Головна нагорода фестивалю, яку отримали усі переможці, - статуетки «Золотого Летючого Слона». Її авторство  належить партнерам заходу - ювелірній компанії «Діадема».

Новини Вінниці / На Вінниччині пройшов ювілейний МіжНародний ВІННИЦіЯнський фестиваль комедійного та пародійного кіноНовини Вінниці / На Вінниччині пройшов ювілейний МіжНародний ВІННИЦіЯнський фестиваль комедійного та пародійного кіноНовини Вінниці / На Вінниччині пройшов ювілейний МіжНародний ВІННИЦіЯнський фестиваль комедійного та пародійного кіноНовини Вінниці / На Вінниччині пройшов ювілейний МіжНародний ВІННИЦіЯнський фестиваль комедійного та пародійного кіноНовини Вінниці / На Вінниччині пройшов ювілейний МіжНародний ВІННИЦіЯнський фестиваль комедійного та пародійного кіноНовини Вінниці / На Вінниччині пройшов ювілейний МіжНародний ВІННИЦіЯнський фестиваль комедійного та пародійного кіноНовини Вінниці / На Вінниччині пройшов ювілейний МіжНародний ВІННИЦіЯнський фестиваль комедійного та пародійного кіно
Сподобалася стаття? Розкажи про неї