Na Парижі

На Вінниччині правоохоронці затримали банду грабіжників (ФОТО)

Новини Вінниці / На Вінниччині правоохоронці затримали банду грабіжників (ФОТО)
У Немирові, що на Вінниччині, правоохоронці затримали злочинну групу, яка підозрюється у вчиненні десятка крадіжок з приватних будинків та господарських приміщеннь жителів районного центру.

приватизація землі

присвоєння кадастрового номера

зміна цільового призначення

поділ та об'єднання ділянок

+380 97 855 2420 +380 93 855 2420

У Немирові, що на Вінниччині, правоохоронці затримали злочинну групу, яка підозрюється у вчиненні десятка крадіжок з приватних будинків та господарських приміщеннь жителів районного центру.

Як повідомили у пресслужбі ГУНП у Вінницькій області, підозрюваних віком від 18 до 33 років працівники поліції затримали на вулиці одразу після вчинення ними чергової крадіжки з підвальних приміщень багатоповерхівок у м. Немирів. Зловмисники несли викрадені електроінструменти та інші побутові речі.

Двоє із затриманих раніше притягувались до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічних злочинів.

Під час перевірки з’ясувалось, що зловмисники причетні до близько десятка крадіжок на території Немирова. У помешканнях підозрюваних поліцейські виявили речі, про викрадення яких протягом року повідомляли в поліцію місцеві жителі. Частину викраденого зловмисники встигли реалізувати.

З помешкань та господарських приміщень потерпілих правопорушники викрадали побутову техніку, електроінструменти, велосипеди, скутери та інші цінні речі.

Слідчим відділом поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). За такий злочин передбачено до 6 років ув’язнення

Новини Вінниці / На Вінниччині правоохоронці затримали банду грабіжників (ФОТО)Новини Вінниці / На Вінниччині правоохоронці затримали банду грабіжників (ФОТО)Новини Вінниці / На Вінниччині правоохоронці затримали банду грабіжників (ФОТО)
Сподобалася стаття? Розкажи про неї