Na Парижі

На Вінниччині повідомили про підозру чотирьом з п’яти нападників, яких затримали поблизу Козятина

Новини Вінниці / На Вінниччині повідомили про підозру чотирьом з п’яти нападників, яких затримали поблизу Козятина
Прокурором Вінницької обласної прокуратури погоджено письмові повідомлення про підозру членам організованої групи, які в умовах воєнного стану вчинили розбійний напад на підприємця поблизу Козятина у червні 2022 року.

Як повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури, фігурантам повідомлено про підозру членам організованої групи, які в умовах воєнного стану вчинили розбійний напад (ч. 4 ст. 187 КК України). 

За даними слідства, три члена організованої групи – мешканці м. Києва і Київської області за пособництва ще двох осіб у червні 2022 року, на території одного із сіл Вінницької області, в умовах воєнного стану, із застосуванням ножа та мисливської рушниці вчинили напад на мешканця Житомирської області, поєднаний з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров'я особи, яка зазнала нападу, та заволоділи 120 тис. грн потерпілого. Після цього вимушено припинили свою злочинну діяльність, оскільки були викриті правоохоронцями.

Четверо учасників вчинення злочину затримані безпосередньо після його вчинення на території Махнівської громади. За ухвалою Вінницького міськсуду до них застосовані запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою без визначення застави. Місце заходження ще одного підозрюваного встановлюється.

У кримінальному провадженні проводяться слідчі дії спрямовані на з’ясування всіх обставин вчинення злочину. У разі доведення винуватості у скоєнні інкримінованого злочину перед судом підозрюваним загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї