Na Парижі

На Вінниччині податківці на АЗС зафіксували факти перевищення ціни на пальне

Новини Вінниці / На Вінниччині податківці на АЗС зафіксували факти перевищення ціни на пальне
Під час перевірок цін на соціально-значущі товари та систему розрахунку вінницькі податківці виявили численні порушення.

Про це інформує ГУ ДПС у Вінницькій області.

«Законом України від 01.04.2022р. №2173-ІХ внесено ряд змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України на період дії воєнного стану, зокрема покладено на податкові органи здійснення контролю за дотриманням платниками податків вимог законодавства щодо встановлених державою фіксованих цін, граничних цін та граничних рівнів торговельної надбавки (націнки) шляхом проведення фактичних перевірок», - йдеться в повідомленні

У зв’язку з цим, фахівцями ГУ ДПС у Вінницькій області проводяться фактичні перевірки суб’єктів господарювання, які, за наявною інформацією, неправомірно завищують ціни на соціально-значущі товари, зокрема і пальне.

Так, у травні 2022 року податківці провели 6 фактичних перевірок АЗС по дотриманню вимог законодавства щодо встановлених державною граничних цін на пальне.

«За результатами даних контрольно-перевірочних заходів було виявлено факти неправомірного завищення цін на паливо, про що складено відповідні матеріали та направлено до Держпродспоживслужби для прийняття рішень про застосування фінансових санкцій», - зазначають у ГУ ДПС.

Крім цього, було також встановлено ряд інших порушень, таких як не проведення продавцем через РРО розрахункових операцій на повну суму покупки, невидача касового чека, а також відмова у проведення розрахунків за допомогою банківських платіжних засобів. Очікувана сума штрафних санкцій за результатами даних фактичних перевірок становить близько 1,8 млн грн.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї