Na Парижі

На Вінниччині почала роботу вже 43-я поліцейська станція

Новини Вінниці / На Вінниччині почала роботу вже 43-я поліцейська станція
На Вінниччині відкрили 43-ю поліцейську станції. Цього разу у селі Ольгопіль Гайсинського району. Про безпеку місцевих жителів дбатиме поліцейський офіцер громади Віталій Пістуненко. Крім облаштування станції, громада придбала для правоохоронця службовий автомобіль.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Як вказують у відділі комунікації поліції Вінницької області, станцію відкрито у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади», який спішно впроваджується у територіальних громадах регіону.

Цей проєкт передбачає тісну взаємодію поліцейського з громадою, орієнтований на надання громадянам якісних поліцейських послуг та сприяє розв'язанню  проблем і потреб громадян, безпека яких є одним із  пріоритетів для комфортного проживання людей. 

Приміщення станції обладнано всім необхідним для комфортної роботи та відпочинку офіцера громади. 

«Рік тому вінницька поліція почала  впроваджувати проєкт «Поліцейський офіцер громади» спільно з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, територіальними громадами на території нашого регіону. Ми стали лідерами  в Україні по впровадженню та набору поліцейських офіцерів. У цьому році ми плануємо, щоб усі територіальні громади мали своїх поліцейських офіцерів», - зазначив очільник обласного главку поліції Іван Іщенко. 

Поліцейська станція, яка обслуговуватиме 5 населених пунктів, де проживає близько шести тисяч людей,  знаходиться за адресою: вулиця Шляхова, 109.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї