Na Парижі

На Вінниччині офіційно відкрили «розумний» перехід через залізничну колію

Новини Вінниці / На Вінниччині офіційно відкрили «розумний» перехід через залізничну колію
Сьогодні, 12 листопада, у місті Жмеринка, що на Вінниччині офіційно відкрили «розумний перехід» через залізничний перехід. На відкриття завітав виконавчий директор регіональної філії «Підвенно-Західна залізниця» АТ "Укрзалізниця» Артем Миронович. Гостя зустрічав міський голова та залізничники, які впродовж місяця виконали передбачені проєктом роботи.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Сьогодні, 12 листопада, у місті Жмеринка, що  на Вінниччині, офіційно відкрили «розумний перехід» через залізничний перехід. На відкриття завітав виконавчий директор регіональної філії «Підвенно-Західна залізниця» АТ "Укрзалізниця» Артем Миронович. 

Про це повідомляє Жмеринка.City.

«Перехід зробили за власні кошти та власними зусиллями. На об’єкті працювали залізничники шести виробничих підрозділів: Жмеринської дирекції залізничних перевезень (ДН-3), Жмеринської дистанції колії (ПЧ-9), Жмеринської дистанції сигналізації та зв'язку (ШЧ-4), Жмеринської дистанції захисних лісонасаджень (ПЧЛ-3), Жмеринській дистанції електропостачання (ЕЧ-3), Жмеринському експлуатаційному вагонному депо станції Жмеринка (ВЧДЕ-4)», -  повідомив головний інженер виробничого підрозділу Жмеринської дирекції залізничних перевезень регіональної філії "Південно-західна" залізниця ПАТ "Укрзалізниця» Володимир Буравський.

В ході робіт було встановлювали звукову і світлову сигналізації, нові енергозберігаючі лампи і тактильну плитку для людей із вадами зору.

На місці зруйнованих сходів, які були в аварійному стані, облаштували пологий заїзд для велосипедів та візочків, а поруч розмістили парковку для автомобілів та клумбу із зеленими насадженнями.

Зазначимо, перехід побудований таким чином, щоб люди, які переходять колії навіть в навушниках слухаючи музику, змогли пройти «змійкою» і побачити небезпеку від наближення потягу. А паркан по всьому периметру переходу та інформаційні знаки закликають зупинитися перед небезпекою.

Таких сучасних переходів лише кілька на всю Україну, і головне їхнє завдання попередити про небезпеку.

 

 

 

Новини Вінниці / На Вінниччині офіційно відкрили «розумний» перехід через залізничну коліюНовини Вінниці / На Вінниччині офіційно відкрили «розумний» перехід через залізничну коліюНовини Вінниці / На Вінниччині офіційно відкрили «розумний» перехід через залізничну коліюНовини Вінниці / На Вінниччині офіційно відкрили «розумний» перехід через залізничну колію
Сподобалася стаття? Розкажи про неї