Na Парижі

На Вінниччині аферисти продають віртуальні дрова

Новини Вінниці / На Вінниччині аферисти продають віртуальні дрова
На Вінниччині, посилаючись на ДП «Бершадський лісгосп», через Інтернет продають по передоплаті дрова. Кошти покупці переводять, а от товар так і не отримують. У Вінницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства попереджають, що це шахраї.  

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

На Вінниччині, посилаючись на ДП «Бершадський лісгосп», через Інтернет продають по передоплаті дрова. Кошти покупці гроші переводять, а от товар так і не отримують. У Вінницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства попереджають, що це шахраї.  

У пресслужбі управління зазначають, що аферисти розміщують оголошення про реалізацію дров. Представляючись працівниками держлісгоспу, попередньо у різних месенджерах пропонують переказати кошти за лісопродукцію на приватні банківські карти.

Після оплати, зазвичай, зв’язок за цим номером телефону зникає, дрова не доставляються, а люди не можуть повернути собі перераховані гроші.

Оскільки за роз’ясненнями ошукані й обурені люди звертаються до держлісгоспу, в управлінні наголошують, що у ДП «Бершадський лісгосп» оплату за виписану лісопродукцію беруть винятково на підставі рахунків, виданих у бухгалтерії підприємства, у банках на розрахункові рахунки держлісгоспу.

Але не через приватні банківські картки, як шахраї.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї