Na Парижі

На світанку РФ завдала ракетних ударів по Дніпру та Миколаєву

Новини Вінниці / На світанку РФ завдала ракетних ударів по Дніпру та Миколаєву
Вранці 18 травня Росія здійснила нові ракетні удари по містах України, зокрема зачепивши Дніпро і Миколаїв. Перші вибухи там пролунали буквально за кілька хвилин до оголошення повітряної тривоги.

Щодо Дніпра, то як повідомляють очевидці і місцева влада, постраждали приватні будинки, є поранені.

Близько 05:40 середи дніпряни почули вибухи за містом. А через кілька хвилин у регіоні було оголошено тривогу, людей закликали пройти в укриття. Згодом були нові вибухи.

За даними місцевих каналів у Telegram, спочатку вибух був у передмісті ще до оголошення тривоги, а опісля – два в самому Дніпрі, близько 05:55.

Зазначається, що за містом працювала українська протиповітряна оборона. Також люди підкреслили, що бачили уламки, які летіли з неба.

Відомо, що внаслідок прильоту за містом було зруйновано приватний будинок. Двоє людей отримали поранення від уламків. На місці працювали медики на місці.

Повітряне командування «Схід» у Facebook уточнило, що в Дніпрі успішно спрацювала ППО. Подробиці пообіцяли надати згодом. Голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко зазначив, що внаслідок ракетного удару було повністю зруйновано об’єкт транспортної інфраструктури. Одну ракету збила протиповітряна оборона, її уламки впали та пошкодили приватний будинок, постраждала жінка.

Майже одночасно з подіями у Дніпрі ворожого ракетного удару було завдано й по Миколаєву. Жителі так само прокинулися від потужного вибуху близько 05:45, який пролунав до оголошення повітряної тривоги.

Очевидці зазначили, що над містом пролетіла ракета. Згодом у місцевому Telegram-каналі опублікували фото диму на місці прильоту, яке не показували.

Ударною хвилею у приватних будинках вибило скло у вікнах, десь із дахів позлітав шифер тощо.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї