Na Парижі

На Старому місті у Вінниці планують цього року прокласти кілометр каналізаційних мереж

Новини Вінниці / На Старому місті у Вінниці планують цього року прокласти кілометр каналізаційних мереж
У Вінниці на Старому місті розпочали прокладати магістральну каналізацію від збудованої торік каналізаційно-насосної станції на вул. Кутузова. Нині вже збудовано 350 метрів мережі по вул. Привокзальній від будинку 152А в глиб мікрорайону. Як повідомляє пресслужба Вінницької міськради, далі роботи продовжаться по вул. Хуторянській.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

У Вінниці на Старому місті розпочали прокладати магістральну каналізацію від збудованої торік каналізаційно-насосної станції на вул. Кутузова. Нині вже збудовано 350 метрів мережі по вул. Привокзальній  від будинку 152А в глиб мікрорайону. Як повідомляє пресслужба Вінницької міськради, далі роботи продовжаться по вул. Хуторянській. Загалом магістральна каналізація охопить 11 вулиць та провулків. Реалізувати проект планується до 2024 року.

«Ми плануємо за рахунок коштів бюджету Вінницької міської ОТГ побудувати у 2020 році до 1 км мереж. Якщо будуть додатково виділені кошти з обласного «екологічного фонду», то протяжність збудованої мережі збільшиться», - розповів заступник директора департаменту міського господарства Віталій Місецький.

Магістральна мережа загалом має охопити 11 вулиць та провулків. Серед них вулиця та провулок Привокзальний, вул. Кутузова, вул. Хуторянська, вул. Одеська, вул. І.Федорова, вул. П.Дорошенка, вул. Гетьмана Сагайдачного, вул. Молодогвардійська та інші. Згодом до цієї мережі зможуть підключитись  прилеглі вулиці.

Проектом передбачено прокладання самопливної каналізації протяжністю 5,9 км, напірної мережі – протяжністю 1 км та будівництво трьох КНС: по вул. Кутузова, по вул. І.Федорова, по вул. Молодогвардійська.

Фінансується будівництво магістральних мереж та КНС з бюджету Вінницької міської ОТГ та обласного фонду охорони природного навколишнього середовища.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї