Na Парижі

На міжнародному фестивалі дитячого кіно дві роботи вінничан стали призерами

Новини Вінниці / На міжнародному фестивалі дитячого кіно дві роботи вінничан стали призерами
Вінничани «відзначились» на фестивалі дитячого кіно. Одразу дві роботи вінницьких аматорів стали призерами кінофестиваль International Chidren`s Film Festival NEXT.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Вінничани «відзначились» на фестивалі дитячого кіно. Одразу дві роботи вінницьких аматорів стали призерами кінофестивалю International Chidren`s Film Festival NEXT, який проводився в Одесі наприкінці жовтня.

В номінації «Краща операторська робота переможцем» став Вадим Потатуєв з відеороликом «Бережу життя залишаюсь вдома». Чоловік завдячує перемозі своєму синові, який виконав у фільмі головну роль.

«Відеоробота «Stay Home» «Бережу життя залишаюсь вдома»)  - моя та мого сина, який розробив половину сценарію та зіграв головну роль, стала призером International Chidren`s Film Festival», - написав  Вадим Потатуєв.

Якщо за цю роботу Вадим Потатуєв дякує своєму синові, то за ролик «Будь ЕКО свідомим», який на фестивалі відзначили в номінації «Актуальність теми», подяку від переможців отримав він сам.

Ось що написали на сторінці "продюсери" фільму:

«Чудова новина! Соціальний ролик «Будь ЕКО свідомим» переміг в категорії Аматорське кіно, в номінації "Актуальність теми" кінофестиваль International Chidren`s Film Festival NEXT.

Вітаємо учнів телевізійної школи Main People, які прийняли участь у зйомках! Також хочу висловити слова подяки нашому відеооператору Вадиму Потатуєву та сценаристу Тетяні Довгань», - йдеться в дописі телешколи.

Зазначимо, що фестиваль міжнародний, на ньому було дві програми українська та зарубіжна. Українська сторона була представлена 30 кінороботами юних аматорів з Києва, Вінниці, Дніпра, Одеси, Сум.

Зарубіжна програма фестивалю була представлена кінороботами з Ізраїлю, Норвегії, Бельгії, Великобританії й Ірану.

Переможцями зарубіжної програми стали такі фільми:

Номінація «Актуальність теми»: «Give It Back» («Віддай!»). Реж. Ruchama Ehrenhalt, Ізраїль.

Номінація «Кращий анімаційний фільм»: «Zara and the Others» («Зара ті Інші»). Реж. Nils Johan Lund, Bjørn Sortland, Норвегія.

Номінація «Кращий короткометражний фільм»: «Sub Zero» («Ничже Нуля»). Реж. Kiumar Sarshar, Іран.

Номінація «Кращий зарубіжний аматорський фільм»: «Making Sense» («Надаючи змісту»). Продюсер Saskia van Room, Великобританія.

Номінація «Краща операторська робота»: «Traces» («Сліди). Реж. Pins Sébastien, Бельгія.

Номінація «Краща акторська гра»: «Traces» («Сліди). Реж. Pins Sébastien, Бельгія.


 

Сподобалася стаття? Розкажи про неї