Na Парижі

Між ставками облаштують «алею-перехід»: у Вінницьких Хуторах відремонтують ділянку, що поєднує дві частини населеного пункту

Новини Вінниці / Між ставками облаштують «алею-перехід»: у Вінницьких Хуторах відремонтують ділянку, що поєднує дві частини населеного пункту
У Вінницьких Хуторах стартували підготовчі роботи по облаштуванні «алеї-переходу». Це вузька ділянка суші між ставками. Вона фактично з’єднує дві частини населеного пункту. Саме цим шляхом жителі Хуторів ходять до муніципального автобусу, дістаються старостату, а також, водять дітей в садочок та школу.

Як повідомляють у Вінницькій міськраді, невдовзі цю територію капітально відремонтують, зроблять сходи, водостоки та встановлять ліхтарі.

«На цій ділянці почалися підготовчі роботи. Там заплановане облаштування сходів та водовідведення з обох боків переходу, а також асфальтування пішохідної алеї та її освітлення, – каже директор департаменту комунального господарства та благоустрою ВМР Юрій Семенюк. – Наступний етап – створення берегової рекреаційної зони».

Як розповів староста Вінницько-Хутірського округу Владислав Кривешко, на сьогодні стан цієї ділянки залишає бажати кращого:

«Там досить стрімкий рельєф, сходи старі і лише з одного боку. Питання благоустрою цієї ділянки назріло і люди постійно піднімали його, – каже Владислав Кривешко. – Тож тепер це питання і люди отримають зручний та комфортний перехід».

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї