Na Парижі

Колишній нардеп з Вінниці закликав запровадити комплекс заходів для запобігання поширенню коронавірусу

Новини Вінниці / Колишній нардеп з Вінниці закликав запровадити комплекс заходів для запобігання поширенню коронавірусу
Вінничанин, колишній нардеп Сергій Кудлаєнко у Facebook запропонував скликати позачергові сесії рад усіх рівнів, на яких погодити низку першочергових мір для запобігання поширенню коронавірусу.

Вінничанин, колишній нардеп Сергій Кудлаєнко у Facebook запропонував скликати позачергові сесії рад усіх рівнів, на яких погодити низку першочергових мір для запобігання поширенню коронавірусу.  

«В Україні запроваджуються карантинні заходи – це правильно. Не буду говорити про месиджі окремих чиновників, стосовно «перспектив до виживання» наших батьків , але це обурює , а ще більше засуджую тих, хто сьогодні заробляє шалені статки на ліках, засобах захисту та обладнанні для лікарів! Побороти пандемію можна тільки системно. Це цілий комплекс заходів влади всіх рівнів - центральної і місцевої», - зазначив С.Кудлаєнко.

Він вважає, що ще «вчора» варто було «скликати і розглянути на сесіях ВР, обласних, міських, районних та селищних рад питання змін до бюджету і виділити кошти на першочергові заходи». Ексдепутат поділив їх на кілька «пунктів». На його думку, кошти мають бути спрямовані на індивідуальні захисні засоби для всіх медиків, які потенційно можуть контактувати з хворими, забезпечення в режимі 24/7 допомогу, зокрема телефоном, аби хворі не сиділи у чергах до лікаря.

С.Кудлаєнко пропонує максимально перевести працівників на дистанційний режим роботи, розглянути зменшення фінансового навантаження на бізнес шляхом звільнення сплати коштів за оренду комунальної і державної власності, податкового навантаження, передбачити будь-які пільги для соціально-відповідального бізнесу , який допомагає у період карантину, а також налагодити систему комунікацій через ЗМІ.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї