Na Парижі

Кого голова Вінницької облради Вячеслав Соколовий порадив керівникам громад "гнати в шию"

Новини Вінниці / Кого голова Вінницької облради Вячеслав Соколовий порадив керівникам громад "гнати в шию"
На Вінниччині на співфінансуванні ремонту комунальних доріг та проєкті "Комфортні громади" вирішили нажитись шахраї. Про це під час зустрічі з представниками 16 громад Вінницького району повідомив голова облради Вячеслав Соколовий.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

На Вінниччині на співфінансуванні ремонту комунальних доріг та проєкті  "Комфортні громади" вирішили нажитись шахраї. Про це під час зустрічі з представниками 16 громад Вінницького району повідомив голова облради Вячеслав Соколовий.    

За його словами, кільком громадам уже пропонували нібито гарантувати перемогу в конкурсі проєктів та участь у програмі з ремонту доріг. Звісно, не без відповідної винагороди. Голова облради порадив керівникам громад "гнати в шию" таких "помічників".

"Довкола цих питань відбуваються незрозумілі процеси, які, я переконаний, не вами придумані. Можливо, хтось мав таку дискусію, до когось такі звернення ще, можливо, надходитимуть. До керівників громад приїжджають люди й кажуть, що з обласною Радою та адміністрацією «все погоджено». Мовляв, ви нам даєте проєктно-технічну документацію, а ми «забезпечимо» успішний розгляд цих матеріалів за умови, що ми будемо працювати потім безпосередньо на цих об’єктах. Женіть їх в шию! Нас цікавить ефективне використання кожної гривні! Ви будете організаторами торгів і ви маєте контролювати усі процеси реалізації проєктів", – цитує Вячеслава Соколового пресслужба облради.

Разом з тим він нагадав, що громадам, які хочуть взяти участь у співфінансуванні ремонту комунальних доріг та проєкті "Комфортні громади", варто поквапитись, бо вже 15 березня – дедлайн подання заявок на "дорожню" програму, а 26 березня завершується прийом проєктів-учасників конкурсу "Комфортні громади".

А заступник голови облради Дмитро Чаленко акцентував на необхідності ухвалення «Стратегій розвитку» кожної громади – документа, який дозволить ефективно розвивати села, селища та міста.

"Стратегія – це не щось неймовірне, це – покроковий план розвитку вашої громади на найближчі 10 років. Тому, будь ласка, зберіть фахівців, проведіть дискусії в громадах для того, щоб зрозуміти, що потрібно конкретно вам, які ресурси та інструменти у вас є для того, щоб отримати конкретний результат. Я знаю, що в деяких громадах вже розроблені стратегії і вони будуть ухвалюватись найближчим часом", - сказав Дмитро Чаленко.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї