Хет-трик Загорулька: вінницька «Нива» розгромила киян

Новини Вінниці / Хет-трик Загорулька: вінницька «Нива» розгромила киян

У Вінниці сьогодні, 11 вересня, місцева «Нива» з рахунком 4:0 перемогла київський АФСК (СК «Київ») – новачка та аутсайдера групи А Другої ліги. Хоча перед матчем було зрозуміло, що рівень команд відрізняється, адже вінничани «тримаються» у верхівці турнірної таблиці, але у столичних футболістів був шанс дати бій. Проте з підсумком поєдинку все було зрозуміло вже до перерви.

Перевага господарів поля з перших хвилин не відчувалася - кияни почали гру доволі активно. Лише на 18-ій хвилині граючий президент «Ниви» Артур Загорулько відкрив рахунок у зустрічі ударом у падіння в дальній кут.

«Нива» почала набирати оберти. На 31-ій хвилині після передачі Д.Громка Віктор Георгієв подвоїв перевагу вінничан, влучно поціливши з межі карного майданчику майже у дальню дев’ятку.

На 42-ій хвилині воротар киян Максим Приймаченко ногами збив у карному майданчику Ігоря Маляренка, який виходив віч-на-віч з ним. Суддя без вагань показав на 11-метрову відмітку. З пенальті на 44-ій А.Загорулько зробив рахунок 3:0, пробивши саме у той кут, куди влітали м’ячі у два попередні рази.

У другому таймі атаки вінничан не припинялись. Остаточну крапку у грі поставив саме Артур. Отримавши «вертикальний» пас від Георгієва, форвард на 54-ій хвилині в один дотик пробив у дальній кут. Так «нивівець» оформив хет-трик. До речі, перший у цьому сезоні у команді.

Отже, після 7 матчів «Ниви» і п'яти, в яких приймав участь, у Загорулька 7 голів у чемпіонаті та 20 – за вінницьку команду… Артур став новим учасником «клубу Трояновського» (гравців, які забили 20 і більше м’ячів за «Ниву»). Нині він є кращім бомбардиром Другої ліги.