Na Парижі

Дитячий садок «з нуля»: Сергій Моргунов розповів про термін завершення робіт по закладу на вулиці Зерова

Новини Вінниці / Дитячий садок «з нуля»: Сергій Моргунов розповів про термін завершення робіт по закладу на вулиці Зерова
У Вінниці продовжують роботу по фактично створенню будівлі для дитячого садочку №16 «Бджілка», що на вул. Зерова (кол. Пархоменка), 12. Масштабну реконструкцію розпочали влітку 2019 році. Як зазначив у Facebook міський голова Сергій Моргунов, вже цього року планується завершити І чергу амбітного проєкту.

Заклад розміщується у двох корпусах. Один з них, який був збудований ще у 1936 році, перебував в аварійному стані. «Рятувати» її не мало сенсу. Тому стару будівлю демонтували, а на її місці почали зводити новий триповерховий корпус. Це перший етап масштабного проєкту.

Нове приміщення буде більшим, запроектовані три додаткові групи – загалом їх передбачено дев’ять. Наразі на об’єкті утеплюють фасад, встановлюють каркаси під альтанки на ігрових майданчиках, облаштовують зовнішні мережі, монтують теплу підлогу на першому поверсі.

«Великий обсяг робіт виконали за рахунок муніципальних інвестицій. Готовність об’єкту – понад 35%. Продовжуємо реконструкцію, маючи співфінансування з державного фонду регіонального розвитку. Наступна черга проекту передбачає оновлення іншого корпусу садочку, де зараз перебувають дошкільнята. Будівлю термомодернізують: утеплять стіни, замінять дах та вікна відповідно до сучасних стандартів енергоефективності. Оновлений заклад зможуть відвідувати понад 300 діток з мікрорайону. Працюємо, щоб створювати для маленьких вінничан найкращі умови. Це – пріоритет», - зазначив мер.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї