Na Парижі

Новини Вінниці / Двадцять одну медаль «настріляли» вінницькі спортсмени на чемпіонаті України у Львові
Низку нагород різного ґатунку привезли вінницькі спортсмени із чемпіонату України зі стрільби з пневматичної зброї, що проходив у Львові. Загалом у змаганнях брало участь майже три сотні стрільців із 20 областей.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Як повідомляє Вінницька ОДА, у стрільбі з гвинтівки у вправі ГП-6 в особистому заліку срібну медаль виборов Олег Царьков. У командному заліку команда «Вінницька-1» у складі Олега Царькова, Кирилла Козюка та Вадима Бондарчука зайняла друге місце.

У стрільбі в складі змішаних команд (вправа олімпійська ГП-мікст) вінницькі спортсмени Олеся Чайка та Олег Царьков здобули золоті медалі та стали чемпіонами України.

Відзначилися також спортсмени Вінниччини у стрільбі по рухомій мішені. Так, у вправі ГП-12 Валентина Гончарова в особистому заліку здобула бронзову медаль. У командному заліку у вправах ГП-12 та ГП-11А вінничанки Валентина Гончарова, Людмила Василюк, Анастасія Жученко вибороли срібні медалі чемпіонату, а команда «Вінницька-1» у складі Даніїла Даниленка, Дмитра Мельника, Андрія Бондарчука у вправах ГП-12 та ГП-11А стали бронзовими медалістами чемпіонату.

У загальнокомандній першості серед областей України збірна команда Вінниччини зайняла друге місце, здобувши 2 золоті, 12 срібних та 7 бронзових медалей.