Дуель аутсайдерів. Вінницька Нива зуміла двічі відігратися (ВІДЕО)

Новини Вінниці / Дуель аутсайдерів. Вінницька Нива зуміла двічі відігратися (ВІДЕО)

Вінницька «Нива» 21 вересня приймала у рідних стінах «Буковину» з Чернівців. Протягом нинішнього сезону саме ці дві команди займали почергове останнє місце у турнірній таблиці, тому поєдинок можна вважати «дуеллю аутсайдерів». Рівна боротьба на полі призвела до нічийного рахунку – 2:2.

Хоча у попередніх турах групи А Другої ліги вінницькі вболівальники наголошували на тому, що «Ниві» не щастить, адже вирішальний м’яч у свої ворота команда частенько отримувала під кінець матчу, наразі ситуація була дещо іншою.

Після стартового штурму воріт суперника «нивівці» пропустили у першій же атаці гостей. На 26 хвилині ударом головою точно пробив чернівчанин Вадим Понеделін. Через хвилину стався гол-копія від вінничанина Артура Загорулька. Подача з флангу та удар повз воротаря.

На початку другого тайму перша атака «Буковини» стала результативною. Після подачі кутового на 47 хвилині прицільно вдарив по воротам хазяїв Віталій Полянський. Так швидко вінничани відігратися не змогли. Лише на 73 хвилині «Нива» розіграла кутовий і Дмитро Попов влучно направив шкіряну кулю поряд зі штангою… До речі, всі чотири голи були забиті головою. Більш того, голи дуже подібні.

Потім жодна з команд не спромоглася забили. Отже вінничани залишаються останніми у турнірній таблиці з 5 очками після 9 матчів. А над захисними редутами «Ниві» ще треба потужно працювати.