Na Парижі

До Вінниці прибув борт з пораненими бійцями

Новини Вінниці / До Вінниці прибув борт з пораненими бійцями
Вісьмох бійців, які отримали поранення в районі бойових дій, із Харківського військово-медичного клінічного центру Північного регіону доправили до Вінниці.

Вісьмох бійців, які отримали поранення в районі бойових дій, із Харківського військово-медичного клінічного центру Північного регіону доправили до Вінниці. Як повідомляє Міноборони, харківським військовим лікарям вдалось стабілізувати їхній стан та підготувати до наступного етапу лікування у військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону, що розташований у Вінниці.

В свою чергу, вінницька волонтерка Олена Верлан повідомила "День", що наразі захисники розміщенні у відділеннях та проходять діагностичне обстеження з метою подальшого призначення відповідного лікування.

«У нас давно не було бортів, та сьогодні Вінниця прийняла поранених бійців. За словами військових медиків, стан здоров’я прибулих бійців визначається, як стабільний, – відзначила вона. – Хлопців оглядають лікарі, розміщують по палатам, визначаються з призначеннями. Самі перші потреби закрито. Воду, серветки, памперси, пелюшки, засоби гігієни госпітальні волонтери занесли. На даний час воїни забезпечені усім необхідним для лікування та реабілітації».

Вісьмох поранених бійців доправили до Вінниці реанімаційно-операційним літаком Ан-26 «ВІТА». А шість військових з бойовою травмою (акубаротравма) прибули до Національного військово-медичного клінічного центру «ГВКГ», що у Києві, залізничним транспортом.

Новини Вінниці / До Вінниці прибув борт з пораненими бійцямиНовини Вінниці / До Вінниці прибув борт з пораненими бійцямиНовини Вінниці / До Вінниці прибув борт з пораненими бійцями
Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї