Na Парижі

До ПЦУ на Вінниччині приєдналася громада з Калинівської ОТГ

Новини Вінниці / До ПЦУ на Вінниччині приєдналася громада з Калинівської ОТГ
У неділю 17 жовтня митрополит Вінницький і Барський Симеон відвідав парафію святої рівноапостольної Марії Магдалини у с. Мізяківська Слобідка Калинівської ОТГ Хмільницького району.

Як повідомляють у Вінницько-Барській єпархії ПЦУ, минулого тижня місцева релігійна громада завершила процес перереєстрації статутних документів та приєдналася до канонічної помісної Православної Церкви України.

Зазначається, що митрополит Симеон привітав парафіян з радісною подією та відправив подячний молебень з акафістом Господу Ісусу Христу. Архіпастирю співслужили священники з Вінниці та найближчих сіл - Гущинців та Іванова.

Під час богослужіння була також прочитана молитва до рівноапостольної Марії Магдалини перед іконою з часткою її святих мошей. Святиню до храму привезли черниці вінницького Благовіщенського монастиря на чолі з ігуменею Єликонідою (Воєводою).

Після відправи архієрей та представники духовенства спілкувалися з парафіянами на церковному подвір’ї. Жителі Слобідки подякували священнослужителям за духовну опіку та молитву, яку вони вперше почули українською мовою. Митрополит Симеон також обговорив з головою релігійної громади і фундатором храму Віктором Харченком наступні кроки по внутрішньому оздобленню церкви і встановленню на храмовій будівлі хреста.

Додамо, це маленьке село, де живуть кілька сотень людей.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї