Na Парижі

Для вінницьких водіїв-волонтерів безкоштовно пропонують продукцію LIQUI MOLY

Новини Вінниці / Для вінницьких водіїв-волонтерів безкоштовно пропонують продукцію LIQUI MOLY
У зв’язку із припиненням роботи громадського транспорту по всій країні через карантинні заходи майже у всіх містах України вже понад місяць набирає обертів благодійна ініціатива “Підвези медика”.

У зв’язку із припиненням роботи громадського транспорту по всій країні через карантинні заходи майже у всіх містах України вже понад місяць набирає обертів благодійна ініціатива “Підвези медика”.

Небайдужих власників авто просять підвезти до лікарні медичних працівників, які в умовах карантину втратили можливість дістатися до роботи. Групи і спільноти, присвячені цій ініціативі, з'явилися відразу в декількох соцмережах і месенджерах.

LIQUI MOLY в Україні також долучається до руху “Підвези медика”, щоб допомогти волонтерам-водіям і виділяє продукцію на суму 1 200 000 грн!

Організатори зазначають, що запускаютьо проєкт #МЕДИКДОЇДЕ, мета якого безкоштовно надати всім активним волонтерам-водіям по всіх містах України оливу для авто, промивку та присадки, які економлять витрату палива.

Щоденно підвозячи медичних працівників до лікарні та назад додому, денний пробіг авто росте, а необхідність заміни оливи почастішає. LIQUI MOLY Ukraine прагне безкоштовно закрити цю статтю витрат, щоб допомогти тим, хто зараз допомагає медикам.

"Ми вважаємо лікарів сьогоденними героями, і тому, особливо зараз, під час спалаху вірусу COVID-19, як ніколи важливо, аби лікарі могли безперешкодно і якомога скоріше діставатися на роботу та рятувати життя. Тож ми закликаємо усіх небайдужих власників авто підвозити медпрацівників, а ми, в свою чергу, попіклуємось про ваше авто! Допомога водіям-волонтерам триватиме протягом півтора місяці.

Для того щоб стати учасником проекту #МЕДИКДОЇДЕ необхідно:

  • Долучитися до спільноти “Підвези медика” у вашому регіоні та стати її активним учасником;
  • Зв'язатися з куратором руху у вашому місті;

З початком поширення епідемії короновіруса у світі LIQUI MOLY виділила продукції на 3 мільйони євро для карет швидкої допомоги, аварійних служб та пожежників", - йдеться у повідомленні.

P.S. Матеріал виданням опублікований безкоштовно, адже будь-яка благодійність має бути поширена.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї