Na Парижі

Діалог між бізнесом і освітою: МХП взяв участь у ІІ Молодіжному регіональному форумі «Working in Ukraine NOW»

Новини Вінниці / Діалог між бізнесом і освітою: МХП взяв участь у ІІ Молодіжному регіональному форумі «Working in Ukraine NOW»
16 листопада у місті Вінниця відбувся ІІ Молодіжний регіональний форум «Working in Ukraine NOW».

Головною метою заходу є збереження та примноження кадрового потенціалу Вінницької області. Під час форуму учасники мали змогу ознайомитися з основними темами ринку праці: кар’єра та можливості працевлаштування в кращих компаніях регіону – працюй там, де живеш; тренди, професії майбутнього; компетенції працівника, виклики сучасного ринку.

Ганна Євшель, старший бізнес-партнер з персоналу ПрАТ МХП Вінницького регіону, під час доповіді «Колаборація бізнесу та освіти. Дуальна форма навчання», розповіла про позитивний досвід співпраці навчальних закладів та МХП. Основним завданням такої співпраці є зменшення розриву між теоретичними знаннями та їх практичним застосуванням, а також підготовка молодих спеціалістів до роботи на високотехнологічних підприємствах. Це означає, що бізнес долучається до коригування навчальних планів, та до 70% навчального часу студенти витрачають на отримання практичного досвіду в МХП. 
До слова, дуальна освіта активно практикується у багатьох країнах Європи, де за цією системою навчається 50 % студентів.

«Люди – головна цінність компанії, адже саме працівники роблять компанію успішною та інноваційною, - такою, якою вона є зараз. МХП розвиває корпоративну культуру, ми краще чуємо і розуміємо не лише своїх співробітників, а й суспільство загалом, стаємо ближчими до людей. Наш проект по дуальній освіті – яскраве підтвердження цих фактів.

Дуальна форма навчання з МХП — це можливість для студента «спробувати» обрану професію, а не лише дізнатися про неї. Стати фінансово незалежним від батьків, адже з першого дня МХП оформляє студентів як своїх працівників, виплачує заробітну плату та надає безкоштовно житло. Також відбувається адаптація в корпоративному середовищі та наставництво від професіоналів. З МХП студент отримує ранній старт кар'єри, і на момент закінчення навчання має 2-3 роки практичного досвіду роботи» - підкреслила Ганна Євшель.

Також під час виступу представниця МХП зазначила переваги дуальної освіти для навчальних закладів. Співпрацюючи з МХП, навчальні заклади зі свого боку отримують покращення матеріальної бази, адаптацію навчальної програми під потреби бізнесу, гарантоване місце практики та працевлаштування студентів на підприємства МХП.

Якщо маєте бажання долучитись до програми – скануйте QR-код та переходьте за посиланням. Долучайтесь до світу можливостей МХП!

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї