Дев’ята поразка: на Прикарпатті «Нива» поступилася новачку Другої ліги

Новини Вінниці / Дев’ята поразка: на Прикарпатті «Нива» поступилася новачку Другої ліги

Після попередньої домашньої перемоги над ФК «Чернігів» (2:0) розвинути успіх в поєдинку з одним із новачків і лідерів групи А Другої ліги «нивівцям» не вдалося. Навіть попри те, що саме вінничани відкрили рахунок у Бурштині Івано-Франківської області проти місцевих «Карпат».

Як зазначає ua-football.com, перший гол вінничан був доволі ефектним. Лівий захисник Євген Костюк подав кутовий, захисники перервали подачу, але вибити м’яч далеко не змогли. Той же Костюк його підібрав, просунувся до штрафного і завдав обвідного удару під дальню штангу, з яким не зумів впоратися воротар господарів Остап Вульчин.

Щоправда, саме з флангу Костюка прийшов гол «Ниви» у відповідь. Простріл в центр воротарського майданчику замкнув Ярослав Деда. До речі, м’яч також увійшов в ворота Івана Карабіна впритул зі стійкою. Перед самою перервою форвард «Карпат» оформив дубль, відгукнувшись на скидку партнера головою і відтерши корпусом опікуна.

Після перерви «Карпати» володіли перевагою, навіть потрапили в поперечину і все ж довели рахунок до вагомої. Знову забив Ярослав Деда, якого захисники «Ниви» впустили з-під опіки в найбільш небезпечній зоні після подачі зліва.

Під кінець основного часу Ярослав записав до свого активу ще й ассист – захисник вінничан скидав м’яч воротареві, але віддав пас Деді. Той не став скупитися і відкотив на Мердєєва, який розстрілював вже порожні ворота.

В атаці у відповідь Максим Підопригора забив ще один гол «Ниви», але він уже на результат особливо не вплинув.

У підсумку 4:2 на користь «Карпат» і дев'ята поразка в чемпіонаті для «Ниви».

КАРПАТИ (Галич) – НИВА (Вінниця) – 4:2 (2:1)

Голи: Деда (19, 40, 70), Мердєєв (90) – Костюк (6), Підопригора (90+1).