Na Парижі

Десантні війська РФ зазнали великих втрат в Україні: у розвідці Британії пояснили наслідки

Новини Вінниці / Десантні війська РФ зазнали великих втрат в Україні: у розвідці Британії пояснили наслідки
Російські Повітряно-десантні війська, які брали участь у кількох невдалих операціях в Україні, зазнали великих втрат. У британській розвідці вказують, що їхнє використання було вкрай неефективним. Більш того, значні інвестиції Володимира Путіна в армію за останні 15 років призвели до незбалансованості загальної сили.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Такими даними поділилися розвідники Міністерства оборони Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії. Звіт було оприлюднено на Twitter-сторінці відомства в четвер, 26 травня.

За даними аналізу, ПДВ РФ із самого початку повномасштабного вторгнення в Україну брали активну участь у кількох помітних тактичних невдачах. Зокрема, ці війська намагалися наступати на Київ через аеродром Гостомель у березні, у квітні виконували завдання з просування на Ізюмському напрямку, «що застопорилося», а нещодавно брали участь у дороговартісному для Росії форсуванні річки Сіверський Донець біля Білогорівки.

Відомство вказало: РФ зазвичай залучає ПДВ до виконання дуже складних військових операцій.

«ПДВ чисельністю 45 000 осіб складається здебільшого з професійних контрактників. Вони користуються елітним статусом й отримують додаткову оплату», – вказала британська розвідка.

У війні проти України російські Повітряно-десантні війська використовувалися в місіях, більш підходящих для важкої броньованої піхоти, і зазнали тяжких втрат.

Військові зі Сполученого Королівства прийшли до висновку, що змішані характеристики ПДВ, ймовірно, «відображають стратегічне неправильне управління цим потенціалом і нездатність Росії забезпечити перевагу повітря».

«Нездатність передбачати український опір та подальша самозаспокоєність російських командирів призвели до значних втрат багатьох найбільш елітних підрозділів Росії», – підсумувало відомство.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї