Na Парижі

Депутат Вінницької облради Дмитро Чаленко презентував дитячу карусель, яку встановили на Старому місті за підтримки ViOil

Новини Вінниці / Депутат Вінницької облради Дмитро Чаленко презентував дитячу карусель, яку встановили на Старому місті за підтримки ViOil
Протягом дня, у мікрорайоні Стате місто проходили зустрічі з виборцями депутата Вінницької обласної ради Дмитра Чаленко. До прийому громадян також долучилась голова квартального комітету "Поділля" та членкиня Асоціації органів самоорганізації населення Наталія Дехтяр.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Протягом дня, 17 вересня, у мікрорайоні Стате місто проходили зустрічі з виборцями депутата Вінницької обласної ради Дмитра Чаленка. До прийому громадян також долучилась голова квартального комітету "Поділля" та членкиня Асоціації органів самоорганізації населення Наталія Дехтяр.

Відбулись зустрічі на Шкільний площі, в приміщенні квартального комітета "Добробут" та в приміщенні квартальний комітетів "Ясний" та "Поділля", що знаходиться по вулиці К. Широцького 8.

Окрім спілкування по пробемним питанням, мешканці Старого міста висловлювали поради, а такод дякували за допомогу в облаштуванні дитячих та спортивних майданчиків, благоустрою зелених зон. Також Дмитро Чаленко провів "тест-драйв" нещодавно встановлених компанією ViOil дитячої каруселі. Як тільки новинка з'явилась її одразу "розсмакувала" місцева малеча, що ні на хвилину не покидала ігровий майданчик.

Також у дворі будинку по вул. К. Широцького 8 з'явились жовто-зелені лавочки - також подарукок від ПГ ViOil та місцевого депутата.

Новини Вінниці / Депутат Вінницької облради Дмитро Чаленко презентував дитячу карусель, яку встановили на Старому місті за підтримки ViOilНовини Вінниці / Депутат Вінницької облради Дмитро Чаленко презентував дитячу карусель, яку встановили на Старому місті за підтримки ViOilНовини Вінниці / Депутат Вінницької облради Дмитро Чаленко презентував дитячу карусель, яку встановили на Старому місті за підтримки ViOilНовини Вінниці / Депутат Вінницької облради Дмитро Чаленко презентував дитячу карусель, яку встановили на Старому місті за підтримки ViOilНовини Вінниці / Депутат Вінницької облради Дмитро Чаленко презентував дитячу карусель, яку встановили на Старому місті за підтримки ViOilНовини Вінниці / Депутат Вінницької облради Дмитро Чаленко презентував дитячу карусель, яку встановили на Старому місті за підтримки ViOilНовини Вінниці / Депутат Вінницької облради Дмитро Чаленко презентував дитячу карусель, яку встановили на Старому місті за підтримки ViOilНовини Вінниці / Депутат Вінницької облради Дмитро Чаленко презентував дитячу карусель, яку встановили на Старому місті за підтримки ViOilНовини Вінниці / Депутат Вінницької облради Дмитро Чаленко презентував дитячу карусель, яку встановили на Старому місті за підтримки ViOilНовини Вінниці / Депутат Вінницької облради Дмитро Чаленко презентував дитячу карусель, яку встановили на Старому місті за підтримки ViOilНовини Вінниці / Депутат Вінницької облради Дмитро Чаленко презентував дитячу карусель, яку встановили на Старому місті за підтримки ViOilНовини Вінниці / Депутат Вінницької облради Дмитро Чаленко презентував дитячу карусель, яку встановили на Старому місті за підтримки ViOilНовини Вінниці / Депутат Вінницької облради Дмитро Чаленко презентував дитячу карусель, яку встановили на Старому місті за підтримки ViOilНовини Вінниці / Депутат Вінницької облради Дмитро Чаленко презентував дитячу карусель, яку встановили на Старому місті за підтримки ViOilНовини Вінниці / Депутат Вінницької облради Дмитро Чаленко презентував дитячу карусель, яку встановили на Старому місті за підтримки ViOilНовини Вінниці / Депутат Вінницької облради Дмитро Чаленко презентував дитячу карусель, яку встановили на Старому місті за підтримки ViOilНовини Вінниці / Депутат Вінницької облради Дмитро Чаленко презентував дитячу карусель, яку встановили на Старому місті за підтримки ViOil
Сподобалася стаття? Розкажи про неї