Na Парижі

Через скандал у 14-ій вінницькій школі в поліції відкрили провадження

Новини Вінниці / Через скандал у 14-ій вінницькій школі в поліції відкрили провадження
До Вінницького районного управління поліції з заявою звернулась мати хлопчика про те, що асистент вчителя неодноразово ображала її сина та вчинила протиправні дії відносно дитини, що зафіксовані на відео.

До Вінницького районного управління поліції з заявою звернулась мати хлопчика про те, що асистент вчителя неодноразово ображала її сина та вчинила протиправні дії відносно дитини, що зафіксовані на відео. Зауважимо, що мова йде про скандал у 14-ій школи Вінниці, коли після погроз дитині з інвалідністю асистентка вчителя терміново пішла у відпуску.

«В межах проведення перевірки викладених у зверненні фактів слідчим відділом Вінницького районного управління поліції виявлені нові обставини, які вказують на наявність ознак кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.137  КК України (Невиконання або неналежне виконання професійних чи службових обов'язків щодо охорони життя та здоров'я неповнолітніх внаслідок недбалого або несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило істотну шкоду здоров'ю потерпілого).

В межах розслідування кримінального провадження будуть проведені усі необхідні процесуальні дії для об’єктивного встановлення обставин правопорушення та надання правової оцінки діям асистента вчителя», - вказують у відділі комунікації обласного главку.

Таке правопорушення карається штрафом від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Досудове розслідування триває.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї