Na Парижі

"Битва екстрасенсів" у Вінниці. Як зірки телешоу допомагали вінничанці з’ясовувати причини трагічних подій в родині (ВІДЕО)

Новини Вінниці / "Битва екстрасенсів" у Вінниці. Як зірки телешоу допомагали вінничанці  з’ясовувати причини трагічних подій в родині (ВІДЕО)
Вчора, 6-го вересня, на телеканалі СТБ вийшла серія «Слідство ведуть екстрасенси» за участі молодої мами з Вінниці Лілії Третяк, яка звернулась на програму через низку дивних смертей рідних.

Вчора, 6-го вересня, на телеканалі СТБ вийшла серія «Слідство ведуть екстрасенси» за участі молодої мами з Вінниці Лілії Третяк, яка звернулась на програму через низку дивних смертей рідних.

За словами Лілії Третяк в її сім'ї та її рідного брата Святослава відбуваються якісь паранормальні явища. Почалось все з дивної загибелі їхньої бабусі Галини, яка з невідомих причин пішла взимку на поле близ села й замерзла.  Після смерті жінки до її будинку переселились батьки Лілії.

Згодом мама Лілії, у віці 42 роки отруїлась чадним газом, через рік в цьому ж будинку до смерті забили батька. З того часу, молода жінка почала відчувати в батьківській хаті чиюсь присутність.

Не допоміг жінці й переїзд  разом з чоловіком та двома дітьми в орендовану квартиру до Вінниці. Привид продовжував її переслідувати. За її словами, у квартирі рухались предмети, бився посуд, було чути чиїсь кроки...

«Снилось, що я ходжу по кладовищі, де було багато людей над чиєюсь свіжою могилою. Вони всі когось оплакували, а я не знала кого. Коли я придивилась, то зрозуміла, що на цвинтарі є всі, окрім мого сина. Це був його похорон. Аж раптом я прокинулась від дитячого крику: «мама допоможи». Кричав Стьопа. Він прибіг в істериці до мене в кімнату, а його обличчя було все в крові. Йому приснився страшний чоловік з різними очима, а коли він прокинувся, то побачив цього чоловіка біля свого ліжка. Він біг до мене з переляком і врізався в дверний косяк, дуже глибоко розсік брову. Степан добре запам’ятав той образ», - розповідає Лілія.

Хлопчик на камеру розповідає журналістам програми про побаченого привида:

«Я його бачу, коли прокидаюсь вночі. В нього великі сині і чорні очі», - каже Степанко.

Сутність, за словами Лілії, приходить до неї мало не щоночі. При спілкуванні з ним, чоловік погрожує їй смертю. Всю цю паранормальну ситуацію жінка пов’язує із замурованою в фундаменті батьківської хати проклятої ляльки. Цю історію Лілії розповіли сусіди. Мовляв її бабуся не розрахувалась з будівельниками через погано виконану роботу, а ті, зі злості, замурували в будинок ляльку...

Розібратись в ситуації до Вінниці приїхали циганська відьма Рубіна Цибульська та ясновидиця Ярослава Федорова.

Зйомку програми розпочали з центру Вінниці, біля міської ради та готелю «Поділля». Зі слів авторів програми, Лілія нещодавно влаштувалась касиркою неподалік. Та розслідування екстрасенси вирішили розпочати з батьківської хати Лілї Третяк. Тому знімальна група, разом з вінничанкою, виїхали за місто.

Ясновидиці «сканували» місце, де могла б бути замурована лялька,та знайшли її. За їхніми словами, лялька була запрограмована на знищення самого будинку, а не на смерть його власників.

Лілія Третяк підтвердила слова екстрасенсів, мовляв в будинку не раз траплялись пожежі і його не раз відновлювали.

Та, зрозумівши, що причина не в проклятій ляльці, відьми продовжили своє «розслідування». Екстрасенси виявили, що матір Лілії дуже не любила її свекруха – бабуся Галина, що замерзла серед поля.

Пришовши на цвинтар, де похована Галина, відьми «побачили», які дві жінки проводять якийсь ритуал на смерть мамі Лілії.

Ярослава Федорова, за допомогою чаклунського приладдя, викликала бабусю, й вона була вся в сльозах й виправдовувалась перед внучкою, що вона, начебто, не хотіла таких наслідків. Як розповідають екстрасенси, Галина дуже не любила свою невістку, натомість фанатично любила свого сина. Жінка вірили, що якщо вона позбудеться невістки, її син житиме краще й буде постійно біля неї.

Лілія також згада, що бабуся Галя попросила її, щоб та пішла з нею на цвинтар для ритуалу. Лілія згадує, що бабця навіть розповіла, що їм потрібно знайти могилу жінки з таким же іменем, як у Ліліної матері.

Коли дівчинка розповіла цю історію своєму батькові, той посварився зі своєю матір’ю і більше трьох місяців не навідувався до неї.

Однак ритуал бабуся Галина таки провела, заручившись підтримкою сільської чаклунки. Саме цих двох жінок естрасенси і бачили у своїх видіннях. Щоб зупинити нечисть екстрасенси провели на кладовищі подвійний ритуал.

Лілія Третяк залишилась задоволеною роботою екстрасенсів.

Пререглянути випуск можна тут. 

Сподобалася стаття? Розкажи про неї