Na Парижі

«БРСМ-нафта» заправлятиме танки окупантів під час російського наступу, - мережа заправок отримала підтримку російських пропагандистів

Новини Вінниці / «БРСМ-нафта» заправлятиме танки окупантів під час російського наступу, - мережа заправок отримала  підтримку російських пропагандистів
Один з головних російських пропагандистських ресурсів News Front,який заборонений в Україні, випустив статтю на підтримку власника мережі заправок «БРСМ-нафта» Андрія Біби та його бізнесу.

Про це повідомляє політичний експерт Олексій Голобуцькій на своїй сторінці у Telegram, пише «ДС».

У своєму пості політичний експерт відзначає, що на одному з головних російських пропагандистських ресурсів News Front, який з самого початку був інформаційною зброєю окупації Криму і війни на Донбасі, з’явилась стаття на підтримку власника мережі «БРСМ-нафта» Андрія Біби та його бізнесу, Голобуцький також цитує витримку з цієї статті:

«Сеть заправок «БРСМ-нафта» и её владелец Андрей Биба, несмотря на беспрецедентное давление со стороны украинской власти и радикальных националистов, продолжают финансировать духовные, общественные и политические инициативы, направленные на единство русского мира», - пишуть російські пропагандисти.

Як зазначає Голобуцький, подібних висловів у цій статті ще чимало, пригадують там і фінансування Андрієм Бібою протестів проти приїзду Вселенського патріарху та «партії Шарія».

«В принципі, нічого нового у цьому опусі кремлівських пропагандистів немає. Всі вищезазначені факти відомі публічно, підтверджені у судах та і не надто заперечуються самим Бібою. Також це далеко не єдина публікація за останній час на російських ресурсах де пригадується “меценат” Біба і його мережа «БРСМ-нафта». Насторожує інше – поява цієї публікації зараз свідчить про сигнал російській агентурі та симпатикам “русского міра” всередині України. Мовляв, ми з вами, готуйтесь – ми віддячимо за вашу підтримку, коли прийде час», - наголошує Голобуцький.

Політичний експерт також відзначає, що вагому підтримку російській інтервенції в Криму та на Донбасі надавали представники місцевих бізнес еліт, які були пов’язані з Партією регіонів і не змогли б законним способом потрапити до української влади після Революції гідності. На думку Голобуцького, подібна ситуація може бути і з Андрієм Бібою – сином депутата від Партії регіонів Василя Біби та бізнес-партнером міністра уряду Януковича Едуарда Ставицького. Оскільки, попри всі вливання грошей, отриманих від діяльності заправок “БРСМ”, у «партію Шарія», Бібі та його соратникам так і не вдалося зайти до парламенту, то у них є запасний план.

«Під час початку війни на Донбасі мережу облетіли кадри, як терористи заправляли свої танки на звичайних заправках, що було для них досить зручно з точки зору логістики. І, схоже, в мене є відповідь, на чиїх заправках будуть заправляти солярою танки окупантів у разі російського наступу», - резюмує Голобуцький.

Як повідомлялось раніше, у грудні депутати Тернопільської обласної ради звернулись до СБУ, Національного агентства з питань запобігання корупції, Міністерства юстиції України, Антимонопольного комітету України щодо протиправної діяльності мережі АЗС «БРСМ-НАФТА» та заборони «партії Шарія».

Нагадаємо, на території Вінницької області працює 10 заправок цієї мережі.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї