Na Парижі

Борди, мурали і навіть пісні: у Вінниці відкрили виставку «Інфоспротив»

Новини Вінниці / Борди, мурали і навіть пісні: у Вінниці відкрили виставку «Інфоспротив»
У центрі Вінниці на Європейській площі 20 вересня відкрилася виставка «Інфоспротив». Вона розповідає про види інформаційної відсічі російському ворогу, яку давали українців у різні часи — під час і після розпаду Радянського Союзу, у часи Революції Гідності та російсько-української війни.

«Виставку «Інфоспротив» ми запускали до Дня Незалежності, проте і до 24 серпня, і після наша інформаційна боротьба з ворогом триває. Саме тому ми вирішили, що нашу виставку мають побачити якнайбільше українців, і відправили наші стенди у регіональний тур. Нам важливо долучити до інформспротиву якомога більше громадян. Символічно, що першою такою точкою після презентації у столиці стала саме Вінниця — тилове місто, яке теж на собі відчуло жорстокість рашистських бомбардувань», — розповідає Ірина Федорів, головна редакторка Руху ЧЕСНО.

На стендах просто неба Рух ЧЕСНО у співпраці з Національним музеєм Революції Гідності зібрав найбільш промовисті приклади інформаційного опору українців російським окупантам, які заполонили інфопростір у перші місяці повномасштабного вторгнення. В межах виставки представлені борди, мурали, листівки, поштові марки і навіть пісні. 

«З історії України знаємо що, боротьба за нашу незалежність та свободу є тяглою — і це ми показуємо на виставці. Сьогодні Україна, як ніколи, має потужний інформаційний фронт, як на національному рівні так і за її межами. Віримо з колегами, що виставка не тільки піднімає бойовий дух українців, а й мотивує на подальшу боротьбу з ворогом», — зауважує Ольга Савенок, завідувачка просвітницько-організаційного відділу Національного музею Революції Гідності.

Виставка на Європейській площі Вінниці триватиме до 23 жовтня. Регіональні партнери виставки — Вінницька міська рада, Музей Вінниці.

Автор фото: Євген Сафар'янс 

 

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї