Бойова нічия: вінницька «Нива» у гостях не змогла здолати «Чайку»

Новини Вінниці / Бойова нічия: вінницька «Нива» у гостях не змогла здолати «Чайку»

Гостьова зустріч вінницької «Ниви» з «Чайкою» з Петропавлівської Борщагівки, села поблизу Києва, у групі А Другої ліги закінчилася нічиєю 2:2. Наприкінці матчу – перед доданими до основного часу 5 хвилинами – вінничани залишилися у більшості, але так і не змогли «дотиснути» суперника.

На 25 хвилині господарі поля провели результативну атаку і Дмитро Сичевський влучним ударом з лінії карного майданчику відкрив рахунок. Потім рефері не зарахувала гол вінничан через офсайд.

На 37-ій хвилині Віктор Георгієв вирівняв рахунок у зустрічі ударом з близької відстані. 1:1. На початку другого тайму – на 47-ій хвилині «Чайка» знову повела – Олег Лига відправив м’яч у сітку, коли той «відскочив» від воротаря вінничан Максима Гурідова.

На 75 хвилині зі штрафного Володимир Кучер влучно пробив у дальній кут, поставивши «крапку» у матчі. Ще арбітр не зарахував гол у ворота «Ниви», забитий з офсайду.

Загалом гості більше атакували, 15 разів били по воротам суперника проти чотирьох ударів гравців «Чайки», хоча гра була доволі рівною.