Na Парижі

Близько 19 тисяч гектарів землі на Вінниччини було розподіллено та виділено учасникам бойових дій

Новини Вінниці / Близько 19 тисяч гектарів землі на Вінниччини було розподіллено та виділено учасникам бойових дій
Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області затверджено 12870 проектів землеустрою. Відомо, що  від початку введення у дію ініціативи про забезпечення землею учасників антитерористичної операції їм було передано у власність земельні ділянки загальною площею понад 19,000 гектарів

Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області затверджено 12870 проектів землеустрою. Відомо, що від початку введення у дію ініціативи про забезпечення землею учасників антитерористичної операції їм було передано у власність земельні ділянки загальною площею понад 19 гектарів

Як повідомили у Вінницької ОДА, військові отримали 15179 ділянок загальною площею 26184,4916 га для ведення особистого селянського господарства. Також було виділено 3298 наділів загальною площею 330,5393 гектарів для ведення індивідуального садівництва.

Як стало відомо, за даний період до Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області від військовослужбовців надійшло подали 21027 заяв про надання земельних ділянок у власність. За результатами їх розгляду не всі військові отримали дозволи на розроблення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок. Кількість схвалених дозволів склала -18477,  загальною площею 26515,0309 гектари.

Довідково:

На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО (ООС)  та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки у власність .

Сподобалася стаття? Розкажи про неї