Na Парижі

Бюджет Вінниці на наступний рік ухвалено: видатки складуть понад 4,4 мільярда гривень

Новини Вінниці / Бюджет Вінниці на наступний рік ухвалено: видатки складуть понад 4,4 мільярда гривень
Сьогодні на черговій сесії Вінницької міської ради депутати ухвалили рішення про бюджет та Програму соціально-економічного розвитку міста на 2020 рік.

Сьогодні на черговій сесії Вінницької міської ради депутати ухвалили рішення про бюджет та Програму соціально-економічного розвитку міста на 2020 рік.

Як повідомляє пресслужба міської ради, визначено, що доходи бюджету плануються в розмірі 4,371 млрд грн. А загальний обсяг - 4,462 млрд грн. Серед іншого, зростуть видатки на харчування школярів 1-4 класів на 40%.

Крім того, передбачені видатки, пов’язані з відкриттям нового дитячого садочку по вулиці Ватутіна та школи в мікрорайоні Поділля.

Планується також завершити у 2020 році термомодернізацію 12 закладів освіти.

«У нас є певні виклики щодо можливості зменшення  надходжень в частині ПДФО. І сьогодні економісти говорять про те що, може бути уповільнення економіки або промислового виробництва. Тому головне - ефективне використання видаткової частини бюджету, на цьому я завжди наголошую», - зазначив міський голова Сергій Моргунов.

Нагадаємо, через «депутатський десант» парламентаріїв від «Слуги народу» сесію Вінницької міськради сьогодні затримали на годину. У більшості обласних центрів розміри бюджетів на 2020 рік зменшились у порівнянні з 2019-им.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї