Антирекорд «Ниви»: 3:5 - драматична поразка вінничан у рідних стінах

Новини Вінниці / Антирекорд «Ниви»: 3:5 - драматична поразка вінничан у рідних стінах

Протягом сезону вінницька «Нива» ще жодного разу не пропускала у свої ворота п’ять м’ячів. Антирекорд зафіксовано 31 жовтня. Перший тур другого кола чемпіонату України у групі А Другої ліги увійде в історії 8 забитими голами та проваленим другим таймом вінничан. Рахунок 3:5…

Домашня гра з «Епіцентром» з Дунаївців розпочалась для господарів поля дуже вдало. Граючий президент «Ниви» Артур Загорулько відкрив рахунок вже на 1-ій хвилині, на 6-ій його подвоїв.

Гості оговтались і протягом 33-36 хвилин Арсеній Кривобедрий та Євгеній Немтинов відновили рівновагу.

На 45+1 Денис Громок зі штрафного вивів «Ниву» вперед.

У другому таймі забивали лише гості. На 72-ій спочатку Євгеній Захарченко зрівняв рахунок, а на 79-ій Барбоза да Силва вивів вперед «Епіцентр».

Хоча вінничани намагалися атакувати, аби звести матч до нічиєї, крапку на 6-ій додатковій хвилині зі штрафного поставив «епіцентрівець» Микола Буй. Воротар вінничан Євген Шкарбан лише дивився за польотом м’яча.