Na Парижі

Аншлаг у реанімаціях вінницьких «ковідних» лікарень: 86% ліжок зайнято

Новини Вінниці / Аншлаг у реанімаціях вінницьких «ковідних» лікарень: 86% ліжок зайнято
Хворих вінничан госпіталізують в обласні заклади, а потім повезуть у «райони». Реанімаційні відділення трьох міських «ковідних» лікарень завантажені на 86%, а стаціонари – на 70,6%. З 580 кисневих «точок» задіяні 410. За останню добу у Вінницькій міській територіальній громаді зафіксували 190 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби. Під контролем сімейних лікарів на амбулаторному лікуванні нині перебуває понад 3000 вінничан з встановленим діагнозом COVID-19, у яких легкий або безсимптомний перебіг хвороби.

«Ситуація у Вінниці, як і в усій області, вкрай напружена. Ми вже тиждень були на межі між «помаранчевою» та «червоною» карантинними зонами. За останні 7 днів в області зафіксували значний ріст захворюваності на COVID-19. Відтак, за тиждень на коронавірус захворів 1621 житель Вінниці, а це в 1,3 рази більше, ніж за попередній тиждень. І, на жаль, таку тенденцію ми спостерігаємо впродовж останнього місяця», - розповів директор департаменту охорони здоров’я Вінницької міськради Олександр Шиш. 

За його словами, у Вінниці відсоток госпіталізацій містян далі зростає. Нині у стаціонарах «ковідних» лікарень перебуває 410  пацієнтів, у реанімаціях - 46. За останню добу від коронавірусу померли двоє вінничан.

«Як не прикро, але останнім часом зросла кількість летальних випадків від коронавірусу. Вік та стать не мають для цієї хвороби значення. Якщо раніше у групі ризику були люди, яким за 70, то зараз у стаціонарах лежать вінничани різного віку, але найбільше хворих від 30 до 59 років», - зазначає О.Шиш.

З 18 листопада у Вінницькій області запроваджують «червону» зону карантинних обмежень. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулось 15 листопада. «Червоний» рівень епіднебезпеки відповідно до Постанови КМУ № 1236 від  9 грудня 2020 року передбачає ряд обмежень, які запроваджуються в регіоні.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї