Na Парижі

Альтернатива опаленню: у Вінниці замінюють електрощитові у багатоповерхівках

Новини Вінниці / Альтернатива опаленню: у Вінниці замінюють електрощитові у багатоповерхівках
У разі якщо централізоване теплозабезпечення не виконає взимку своєї функції, люди грітимуться за допомогою електроприладів. Аби мережа витримала, у вінницьких будинках почали її модернізувати.

Як повідомляють у Вінницькій міськраді, на замовлення департаменту житлового господарства тривають роботи з ремонту електрощитових у багатоквартирних будинках.

Наразі всі роботи з капітальних ремонтів у багатоповерхівках спрямовані на усунення аварійних елементів, що забезпечують функціонування будинку, а саме: ремонт внутрішньобудинкових мереж, модернізація покрівель, герметизація міжпанельних стиків, заміна вікон у місцях загального користування на енергоефективні тощо. Так, протягом поточного року на замовлення департаменту житлового було виконано роботи зі ремонту систем електропостачання та електрощитових у 32 будинках. Крім того, триває модернізація систем електропостачання у 17 будинках.

Директор департаменту житлового господарства міськради Роман Фурман розповів, що в умовах війни внутрішньобудинкові системи подачі послуг водо-, електро- теплопостачання, водовідведення є дуже важливими, тому першочергове завдання – ліквідувати аварійні ділянки цих систем у багатоповерхівках.

«На сьогодні ми робимо акцент на роботах, що допоможуть вінничанам підготуватись до опалювального сезону та у будинках, де це найбільш необхідно. Одним із актуальних видів ремонту є заміна електрощитових. За цей рік ми вже відремонтували системи електропостачання та електрощитові у 32 будинках. Крім того, роботи тривають у 17 об’єктах», – каже Роман Фурман.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї