Na Парижі

Ахметов: «Я буду в Україні до нашої перемоги»

Новини Вінниці / Ахметов: «Я буду в Україні до нашої перемоги»
Бізнесмен Рінат Ахметов повідомив, що перебуватиме в Україні до остаточної перемоги над Росією і зробить усе можливе, щоб допомогти українській армії.

Про це він сказав в інтерв'ю швейцарському виданню Bilan.

«Я перебуваю в Україні й буду в Україні до нашої перемоги, – сказав бізнесмен. – Я вірю в перемогу української армії на полі бою та в допомогу наших західних партнерів. Будь-які переговори можливі лише після того, як російська армія повністю піде з української землі».

Війну, яку Росія почала проти України, він назвав «ницою, безжальною, кривавою й жахливою, схожої на яку світ не бачив після Другої світової».

«Кінець цієї війни може бути лише один – це перемога України й перемога всього вільного світу. Я не знаю точно, коли це станеться, але я переконаний, що так буде. І живу цим щодня», – додав бізнесмен.

Зазначимо, від початку війни суттєвих руйнувань зазнав бізнес Ахметова не тільки у зоні бойових дій, навіть на Вінниччині, адже Ладижинська ТЕС, яка входить до компанії ДТЕК Енерго кілька разів піддавалась нищівним ударам дронами та ракетами. Зокрема й 5 грудня.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї