Новини Вінниці / Визначився переможець Кубку Вінниччини з футболу. У фіналі сильнішого визначали два сільські колективи

У фіналі Кубку Вінницької області з футболу серед аматорів діючий чемпіон регіону «Світанок-Агросвіт» зі Шляхової Бершадського району переграв чинного володаря трофею – команду «Агро-Астра» (с. Рачки, Немирівський район) з рахунком 3:0. Таким чином бершадчани довели, що є сильнішими на Вінниччині в аматорському футболі.

Фінальний поєдинок проходив у Липовці на стадіоні «Колос», який зібрав до 700 глядачів. Зважаючи, що грали не професіонали, показник відвідуваності доволі високий. Обидві команди прагнули з перших хвилин забити, однак перший тайм видався «сухим».

У другій 45-хвилинці ігрова перевага була на боці «Світанку». Більш досвідчені гравці зі Шляхової володіли ініціативою і переважали за гольовими моментами. На 54-й хвилині Олександр Нечипорук опинився першим на підборі і відкрив рахунок у зустрічі.

Подвоїв рахунок ударом з 14 метрів на 74-й хвилині Віталій Ольхович, а остаточну крапку у протистоянні поставив Володимир Рудий. З меж карного майданчика на 89 хвилині він точно поцілив у ворота.

Отже «Світанок-Агросвіт» здобув свій перший в історії Кубок Вінниччини з футболу.