Вихованець вінницького футболу Циганков став рекордсменом «Динамо»

Новини Вінниці / Вихованець вінницького футболу Циганков став рекордсменом «Динамо»

Півзахисник «Динамо» Віктор Циганков на 88 хвилині матчу киян проти луганської «Зорі» 7 квітня вкотре відмітився голом. Рахунок він довів до розгромного – 4:0. Забитий м’яч став особливим для вихованця вінницького футболу. Вінгер столичного клубу став третім «динамівцем», який забив у шести поспіль матчах чемпіонату України.

Таким чином, 20-річний хавбек повторив рекорд нападників Максима Шацьких і Діого Рінкона. Нагода стати одноосібним рекордсменом в історії «біло-синіх» у Віктора Циганкова з’явиться 14 квітня, коли «Динамо» гратиме проти донецького «Шахтаря». У поточному чемпіонаті УПЛ на рахунку молодого гравця «Динамо» 12 голів і 8 результативних передач.

Нагадаємо, вінничани чудово пам’ятають воротаря Віталія Циганкова. Після «Ниви» він захищав ворота ізраїльських клубів. Саме в Нагарії, на півночі країни, народився його син Віктор. Завершивши закордонні виступи, родина повернулася до рідної Вінниці, а Віктор Циганков навчався у місцевій ДЮСШ, поки його не запросили до «динамівської» Академії. У 18-річному віці півзахисник вперше дебютував за першу команду «Динамо».