Втрачена перемога: вінницька Нива пропустила на доданих хвилинах

Новини Вінниці / Втрачена перемога: вінницька Нива пропустила на доданих хвилинах

В рамках 20-го туру чемпіонату України з футболу у групі А Другої ліги вінницька «Нива» вдома 2 листопада зіграла у нічию 2:2 зі столичною «Оболонь Бровар-2» (Київ). Спочатку вінничанам довелося відіграватися, а потім господарі не витримали фінального тиску киян…

Друге коло вінничани почали доволі вдало. Три перемоги у чотирьох іграх. Звісно, що такий результат передбачав, що в домашній зустрічі з аутсайдером групи – «Оболонню» - «Нива» не втратить очки. Проте все «пішло не так» з самого початку. Вже на 2-ій хвилині киянин Максим Потопальський, після розіграшу кутового, головою відкрив рахунок у матчі. 0:1.

Після цього гості переважно грали від оборони. «Нива» тиснула і створила низку цікавих атак. Приміром, на 22-й хвилині Ярослав Браславський переграв воротаря Івана Тюріна і головою закидав м’яча у порожні ворота, але на заваді виявився захисник. Незабаром вже Ігор Маляренко у воротарському майданчику намагався ввести верхову боротьбу з голкіпером, але суддя зафіксував порушення правил.

В другому таймі картина не змінилася. «Нивівці» відчайдушно йшли вперед, і скористалися двома шансами. Спочатку Ігор Маляренко на 70-й хвилині по-снайперськи замкнув прострільну передачу. Через кілька хвилин по схожому сценарію – після його паса – відзначився Артур Загорулько, який вийшов на заміну. Отже рахунок 2:1 цілком влаштовував господарів.

Суддя додав до основного часу гри чотири хвилини. Молоді гравці «Оболоні Бровара-2», яким вже не було що втрачати, пішли вперед, створивши низку гольових моментів. І на останніх секундах, після гарматного пострілу метрів з 11-и, відігралися. Наші захисники зіграли в цьому епізоді не кращим чином.

До речі, очільник клубу Вадим Кудіяров і раніше відзначав, що захисна ланка є найпроблемнішою у команді.

Зігравши 2:2 і здобувши одне очко, «Нива» опустилася на 9-е місце у турнірній таблиці. Наступний матч 10 листопада вінничани зіграють у Тернополі з місцевою «Нивою», яка втратила лідерство через виїзний програш «Чайці» з Київщини. Звісно, що тернополяни будуть налаштовані на бій, адже захочуть повернути собі першу стрічну турнірній таблиці.