Новини Вінниці / Вінницький вихованець Циганков хет-триком допоміг «Динамо» здобути 600-у перемогу (ВІДЕО)

У 18-му турі Прем'єр-ліги на виїзді київське «Динамо» перемогло львівські «Карпати» з рахунком 4:0. Тричі відзначився Віктор Циганков, вихованець вінницького футболу. Забиті м’ячі 21-річному хавбеку столичного клубу допомогли стати другим за результативністю у чемпіонаті.

Циганков забив у середині першого тайму, а також на початку і наприкінці другого – на 28, 49, 90+1 хвилинах. Для одноклубників Віктора ця перемога стала 600-ою за історію чемпіонатів України. Щодо Циганкова, то в його активі вже 9 забитих м’ячів. За кількістю він поступається лише колишньому «динамівцю», який нині виступає за «Шахтар», Жуніору Мораєсу, який забивав 14 разів.

Також, як вказує football24.ua, Віктор Циганков потрапив у «команду групового этапу Лиги Європы» от FIFA. Кампанію українцю склали захисник англійського «Арсеналу» Сократіс, вінгер іспанського «Бетіса» Ло Челсо, півзахисник «Челси» Лофтус-Чік, нападник австрійського «Ред Булл Зальцбург» Мунас Даббур і півзахисник німецького «Байєра» Кай Хаверц.