Вінницькі волейболістки стали срібними призерками Чемпіонату України

Новини Вінниці / Вінницькі волейболістки стали срібними призерками Чемпіонату України

У третьому фінальному поєдинку жіночої Суперліги сезону 2022/23 волейболістки з «Добродій-Медуніверситет» 7 квітня програли суперницям з «Прометей 2» з рахунком 0:3. Вінничанки поступились і у попередніх зустрічах зі спортсменками з Кам’янського на етапі плей-оф, тому завоювали лише срібні медалі першості.

На післяматчевій конференції головна тренерка ВК «Добродій-Медуніверситет-ШВСМ» Юлія Якушева відмітила прогрес молоді.

«Звісно, молодій заміні ще не вистачає досвіду, майстерності та класу гри, проте і нас не дуже «били». Так, результат 0-3. Є ще над чим працювати. Ми йдемо вперед. Думаю,в нас ще все попереду і великі перемоги будуть за нами», - зазначила фахівчиня.

Друге місце для колективу – досягнення… Такої думки притримується капітан вінницької команди Валерія Якушева.

«Ми дуже раді, тому що здобули друге місце. У регулярному чемпіонаті стали першими. Це для нас великий досвід. Емоції переповнюють. Хоч ми програли три фінальні гри, у нас були помилки, проте ми задоволені, бо грали проти досвідчених дівчат і змогли показати якусь боротьбу. Так склалось, що результат був не на нашу користь, але це нічого, тому що ми - срібні призери Чемпіонату України. Ми щасливі», - зізналась В.Якушева.