Вінницькі спортсмени здобули два "золота" та дві "бронзи"

Новини Вінниці / Вінницькі спортсмени здобули два "золота" та дві "бронзи"

Наші земляки вдало виступили на чемпіонаті України з боксу серед юнаків, що проходив у Бердянську з 12 по 18 лютого. Перше місце у своїй вазі посів мешканець Іллінців Олександр Кобченко, а третє – вінничанин Олександр Яровий.

На Кубку України з лижних перегонів, що проходив на минулому тижні у Сумах, серед чоловіків переміг мешканець Вінницької області Олег Йолтуховський, а наша землячка Дарина Мазур посіла «бронзу».

А у Празі стартував Кубок європейських чемпіонів з індорхокею (у групі «Челленджер-1»). Наше місто представляє команда з доволі довгою назвою «Олімпія-Колос-Секвойя-Школа вищої спортивної майстерності-Центр олімпійської підготовки» («ОКС- ШВСМ-ЦОП»). Вінничани у своїй підгрупі гратимуть з такими клубами: «Липовці» (Словенія), «Лосада» (Португалія) та «Кардіфф» (Уельс).