Вінницька Нива втретє поспіль мінімально перемогла

Новини Вінниці / Вінницька Нива втретє поспіль мінімально перемогла

Вінницькі футболісти з мінімальним рахунком 1:0 вдома здолали «Черкащину-Академію» - лідера групи А Другої ліги. На 17-ій хвилині переможний м’яч забив Денис Долінський. Завдяки третій поспіль перемозі у турнірній таблиці «Нива» піднялася на другу сходинку, поступаючись черкащанам одним очком.

Єдиний гол у матчі став наслідком масованої атаки вінничан. Долінському м’яч потрапив за 20 метрів від воріт. Але удар Майже по центру поля 21-річного півзахисника був трохи незручний для голкіпера гостей, хоча той чудово бачив сам момент. М’яч ударився об газон і полетів у правий кут від воротаря.

Завдяки переможному рахунку, а також програшу «Полісся» у домашньому поєдинку рівненському «Вересу», вінничани нарешті обійшли житомирян у турнірній таблиці і після 24 туру з 38 очками посіли друге місце. Лідируючи позицію утримує «Черкащина-Академія» (39 очок), на третій сходинці – ужгородський «Минай» (37), а на 4-ій – «Полісся» (36), 5-им йде «Верес» (35). Зважаючи на таку щільність змінюватися розташування команд може після кожного туру.

Наступний матч «Нива» зіграє із «Калушем» з Івано-Франківщини, який з 33 очками посідає 6-у сходинку.