Вінницька Нива втрачає надію на 1 лігу та головного тренера

Новини Вінниці / Вінницька Нива втрачає надію на 1 лігу та головного тренера

Учора, 10 листопада, на Закарпатті місцевий ФК «Минай» виявився сильнішим за вінницьку «Ниву». Перемога з рахунком 2:1 дозволила закарпатцям зберегти першу стрічку у турнірній таблиці групи А Другої ліги, а вінничанам залишити сподівання на путівку до 1 ліги. Крім того, ще до виїзного матчу про своє рішення закінчити співпрацю з «Нивою» заявив головний тренер команди Денис Колчін.

Спочатку про матч. З перших хвилин відчувалася перевага господарів поля. Вони грали «першим номером», а на 17-ій хвилині кращий бомбардир «минайців» Р. Гегедош відкрив рахунок. По перерві «Нива» вирівняла гру та вразила ворота суперника.  На 61-й хвилині фірмовим ударом поза меж карного майданчику відзначився Володимир Савошко.

Нічийний рахунок тримався майже до кінця поєдинку. Але на четвертій доданій хвилині влучний удар із-за меж карного майданчику вдався «минайцю» Лободі.

Після матчу в коментарі прес-службі «Ниви» головний тренер закарпатців І. Харьковщенко доволі зверхньо висказався про вінничан, принижував та зазначив, що не сумнівався у перемозі, оскільки його «Мінай» значно сильніший за «Ниву».

Висловлювання наставника клубу з-під Ужгорода обурили президента «Ниви» В. Вовка, який публічно зажадав вибачень від Харьковщенка.

Також після матчу Д. Колчін в інтерв’ю прес-службі вказав, що ще до поєдинку на Закарпатті вирішив залишити «Ниву», оскільки команда не виконала поставлених перед сезоном завдань. У зимнє міжсезоння контракти з клубом закінчуються у п’яти футболістів, інші гратимуть щонайменше до літа.

«Нива» йде на канікули. Клубу не вдалося піднятися на перше чи друге місце, тому він залишається у Другій лізі на наступний сезон. Знову. Є час аби вирішити кадрові та інші питання та визначитися з планами на майбутнє.