Новини Вінниці / Вінницька Нива вкотре розписує мирову: чергова нічия стала шостою з початку сезону

У Макарові, що на Київщині, вінницьку «Ниву» у статусі господарів поля приймала «Чайка» з села Петропавлівська Борщагівка. Матч 9-го туру у групі А 2-ої ліги закінчився бойовою нічиєю 2:2.

Під кінець першого тайму вінничани повели в рахунку завдяки голу з пенальті Володимира Савошка. Штрафний було призначено за фол на Павлі Федосові. Згодом він сам відзначився забитим м’ячем.

Перевагу у два м’ячі протягом другого тайму «Нива» втратила, двічі пропустивши. Навіть намагання «штурмувати» ворота суперника, який нині вважається аутсайдером, та чисельна перевага наприкінці поєдинку не допомогли у кінцевому результати «вирвати» перемогу.

Отже, з 9 матчів чемпіонату в шістьох вінничани із суперником розписували мирову. За цим показником «Нива» лідирує у групі. Але, на жаль, він не дозволяє посунути трійку лідерів турнірної таблиці.