Вінницька Нива вдома перемогла Чайку

Новини Вінниці / Вінницька Нива вдома перемогла Чайку

При підтримці рідних стін і вболівальників 19 жовтня вінницька «Нива» здолала «Чайку» з Київщини з рахунком 2:0. Вінничани більше хотіли перемоги, діяли потужно і мали перевагу, а забили по голу у кожному таймі.

Як зазначає клубна пресслужба, в дебюті поєдинку активність проявляли гості з села Петропавлівська Борщагівка, що поруч зі столицею. Але вінничанам вдався розіграш вільного удару. На 19 хвилині капітан «Ниви» Ігор Маляренко гарним ударом головою замкнув передачу і вразив ціль. Вінничани частіше намагалися прориватися правим флангом завдяки лідерам команди Ігорю Маляренку і Ярославу Браславському. Але до перерви рахунок не змінився.

У другому таймі Браславського замінив Артур Загорулько, який додав роботи захисту і воротарю «Чайки» Ігорю Шкарбану. На 73-й хвилині «Ниві» вдався ще один стандарт. Тимофій Брижчук хитро, із підкруткою, виконав штрафний, і від Дениса Долінського м’яч залетів у ближній кут. 2:0.

Господарі поля могли збільшувати перевагу в рахунку наприкінці матчу. Чудові моменти для взяття воріт мали Артур Загорулько, Тимофій Брижчук, Андрій Рогозін і Денис Громок. Але до розгромного рахунок вінничани не довели. Могли змінити рахунок і футболісти «Чайки», хоча їм бракувало точності у завершенні комбінацій.

Наступний тур «Нива» пропускає. А у 18-у в Ужгороді зіграє з місцевим клубом. Не зважаючи на перемогу вінничани залишаються у числі чотирьох аутсайдерів, які замикають турнірну таблицю групи А Другої ліги. Після 15 матчів в активі «Ниви» лише 13 очок.